0 (541) 228 28 29

pleksi plakalık

                                                                                                        

  Pleksi plakalık ile aracınıza şıklık katın.Size özel tasarımlarla,başkalarının reklamını yapmak yerine kendi reklamınızı yapın yada dilediğiniz bir yazınızı plakalığınıza işleyelim.

   1.sınıf parlak ithal malzeme ile sizlere özel tasarım yapıyoruz.Dilerseniz sizler tasarlıyorsunuz,biz bire bir pleksi plakalığınıza uyguluyoruz.

Lazer kesim tekniği ile hazırlanan pleksi plakalık ‘larınızın harfleri kesinlikle serigrafi veya folyo yazı olmayıp,tek tek kesilerek plakalık üzerine kabartma veya gömme tekniği ile uygulanmaktadır.

   Gövde ve yazıda dilediğiniz renkleri kullanma imkanınız vardır.Gövde ve yazıda kullanılan malzemelerin tamamı parlak ithal pleksi malzemeleridir.

Fiyatlandırma

• Paket 1: PLEKSİ PLAKALIK  Ön Arka Takım Fiyatı:50 tlTL 

• Paket 2: MÜHÜRLÜ APP PLAKA + PLEKSİ PLAKALIK  Ön Arka Takım Fiyatı: 110 TL

TÜRKİYE’NİN HER YERİNE KAPIDA ÖDEME İMKANI

Pleksi plakağın tasarımı ve nasıl olacağı siz belirlersiniz, yada örnek tasarımlarda mevcuttur ; AMG Pleksi Plakalık, BMW M Pleksi Plakalık,Wolkwagen Scirocco Pleksi Plakalık,Honda Mugen RR Pleksi Plakalık, Ford ST Pleksi Plakalık, Audi S-Line Pleksi Plakalık,Porsche Cayenne – Panamera Pleksi Plakalık.Citroen Pleksi Plakalık,Ferrari Pleksi Plakalık,Hyundai Pleksi Plakalık,İnfiniti Pleksi Plakalık,Lanborghini Pleksi Plakalık,Maserati Pleksi Plakalık,Mazda Pleksi Plakalık,Mini Pleksi Plakalık,Peugeot Pleksi Plakalık,Renault Pleksi Plakalık,Saab Pleksi Plakalık,Subaru Pleksi Plakalık,Toyata Pleksi Plakalaık,Wolsvagen Pleksi Plakalık,Volvo Pileksi Plakalık.